Про нашу компанію

Компанія Vortex Automotive є виробником та оптовим продавцем автозапчастин представляючи відому автовласникам торгову марку.

З моменту свого заснування у 2007 році компанія орієнтована на поширення якісних автозапчастин, для виробництва яких задіяні сучасні технології та матеріали, що дозволяє поліпшити їх споживчі властивості, надійність та довговічність.

Наше виробництво розміщене на кількох заводах Європи, Азії та Росії. Такі виробничі потужності забеспечують  високу якість нашої продукції при відносно невисокій вартості, що є для нашої компанії основою довгострокової конкуренції серед аналогів на ринку.

Відмінною перевагою є повна технічна та проекційна сумісність з автомобілями російського та вітчизняного виробництва нового і старого поколінь.

Комапнія пропонує широкий асортимент автозапчастин до автомобілів ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Москвич, Daewoo, та інших автовиробників. Завдяки величезному вибору запчастин, Ви завжди зможете бути на колесах і таким чином - мобільними, що в наш час досить важливо.

 


МІСІЯ КОМПАНІЇ

 

Бути сучасними!

Компанія Vortex Automotive існує в сучасному суспільстві, і в її бізнесі не місце застарілим методам роботи. Vortex Automotive працює для того, щоб створити цивілізовані умови поставок автозапчастин та комплектуючих для споживачів будь-якого рівня!

 

Бути зручними!

Спілкування клієнта і компанії має бути не тільки корисним але й приємним! При цьому комплекс послуг повинен бути найповнішим та затребуваним. Vortex Automotive багато років удосконалює свої території продажів і буде робити все, щоб бути кращими за асортиментом, цінами та якістю послуг.

Бути доступними!

У своїй роботі Vortex Automotive орієнтований як на приватного покупця, так і на великі компанії. Можливості та досвід вивели Vortex Automotiveв лідери оптових поставок автозапчастин. При цьому не має значення, в якій частині країни знаходится потенційний споживач.

Бути відкритими!

За час роботи Vortex Automotive багато клієнтів перетворилися на наших партнерів. Компанія прагне передати свій досвід тим, хто хоче до неї приєднатися. Vortex Automotive знає багато вдалих прикладів, коли з нашою допомогою маленькі компанії ставали лідерами в своєму регіоні. Підходи до ціноутворення, індивідуальна робота з клієнтом і загальні умови співробітництва спрямовані на розвиток партнерів, які разом з з нами поділяють нашу місію.